İdari Kadro

 

Hakan Gökbayrak

Eğitimci / Danışman hakan@naregitim.com   Site içi mesaj göndermek için tıklayın.

Hakan Gökbayrak
1968 Bartın doğumlu olan Hakan Gökbayrak, İTÜ Endüstri Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra ODTÜ’de aynı alanda master derecesi yapmıştır. İş hayatına 1991 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nın Lise Mezunlarına Meslek Edindirme Projesinde Bilgisayar Öğretmeni olarak başlamıştır.

Bankacılık kariyerine 1993 yılında Demirbank’ta Management Trainee olarak başlamış; 1994 yılında Garanti Bankası’na geçerek 2006 yılına kadar çalışma hayatına bu kurumda devam etmiştir. Organizasyon Müdürlüğü’nde çalıştığı 1 yıl boyunca, Garanti Bankası’nın ilk kez ISO 9001 aldığı projede görev yapmıştır.

Daha sonra, 3 yıl Nakit Yönetimi Müdürlüğü’nde görev yapmış, Bankanın büyük kurumsal müşterilerine nakit yönetimi sistemleri kurulmasına yönelik projeleri yönetmiştir. Bu esnada Bankanın Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çok sayıda Nakit Yönetimi eğitimleri vermiştir. 

Nakit Yönetimi Müdürlüğünden sonra tayin olduğu Bölge Satış Yönetmenliği görevinde 1 yıl boyunca yine Eğitim Müdürlüğü bünyesinde şubelere Fiyatlama ve Verimlilik Eğitimleri vermiştir.

Son 6 yılında çeşitli şubelerde şube müdürlüğü görevini sürdürmüştür. 2006 yılında Garanti Bankasından istifa ederek CRM Enstitüsü’nde kıdemli danışman olarak görev yapmıştır. 


13 yıldan beri fotoğraf sanatı ile ilgilenmektedir, 2010 yılında “Bir Avuç İstanbul, Bir Avuç Hindistan” isimli ilk kişisel sergisini açmış, bunun yanında fotoğrafları bir çok karma sergide sergilenmiştir.

2007 yılı itibarı ile Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi bünyesine katılan Gökbayrak’ın uzmanlık alanları bankacılıkta satış, satış yönetimi, fiyatlama becerileri, aktivite yönetimi, verimlilik yönetimi, toplantı yönetimi, önceliklendirme, zaman yönetimi ve fotoğraf eğitimi olarak sıralanabilir.

Hakan Gökbayrak’ın fotoğrafları ve fotoğraf konusundaki yazıları www.hakangokbayrak.com adresinden takip edilebilir.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum
TAKVİM